Betacraft | Türk Minecraft Sunucusu! | SkyBlock, BedWars, SkyWars, Katil Kim, EggWars, Factions

IP

play.betacraft.org

Tıkla ve IP Adresini Kaydet

▌ Hile sebebinden dolayı uzaklaştırma aldım, ne yapabilirim?

Hile itirazı butonuna tıklayın ve sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurun. Dosyalarınız yetkililer tarafından en kısa süre içerisinde kontrol edilecektir. Eğer ki haksız yere uzaklaştırma almışsanız yetkililer cezanızı sileceklerdir. E-Posta bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmayı unutmayın. Bilgilendirme e-posta yoluyla yapılacaktır. Hile itirazı yapan kişilerin sonuçlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

* Bu işlemden sonra yeni bir destek talebi açmanıza gerek yoktur.


▌ Haksız yere uzaklaştırma aldım, ne yapabilirim?

Hile harici bir sebepten dolayı uzaklaştırma aldıysanız ve bu uzaklaştırılmanın haksız olduğunu düşünüyorsanız aşağıda bulunan uzaklaştırma itirazı butonuna tıklayın ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun. Eğer ki haksız yere uzaklaştırma almışsanız yetkililer cezanızı sileceklerdir. E-Posta bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmayı unutmayın. Bilgilendirme e-posta yoluyla yapılacaktır. Hile itirazı yapan kişilerin sonuçlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

* Bu işlemden sonra yeni bir destek talebi açmanıza gerek yoktur.


▌ Farklı bir konu için destek istiyorum, ne yapabilirim?

Hile itirazı veya uzaklaştırma itirazı haricinde bir desteğe ihtiyacınız varsa buraya tıklayarak yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz.