Betacraft | Kalite Fark Yaratır...

IP

play.betacraft.org

Tıkla ve IP Adresini Kaydet

Son Yazılan Yazılarımız


  Nasıl Coin Kazanılır? 02 Kasım 2017

Herkese merhabalar, Bu yazımızda nasıl bedava coin kasabileceğinizi yazacağız. Hergün düzenli olarak oy verdiğiniz zaman 100'er coin (500 Coin) kazanabilirsiniz.   Nasıl oy veririm? Lobilerde sağ tarafta bulunan Ödülcü Memet'e uğrayarın. Sağ Tıklayın Sohbet kısmında çıkan linke tıklayın İsminizi yazın, oy verin ve 100 coini kapın.   Her h...

  29 Ekim İndirimleri 29 Ekim 2017

Herkesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutlarız.

Bu özel gün için güzel bir indirim yaptık. Sende bu indirimlerden yararlanmak istiyorsan kredi yükleyip

alışveriş yapabilirsin.

  Büyük İndirimler ve Yeni Ürünler 26 Ekim 2017

Herkese merhabalar, Bu muhteşem indirim ile Betacraft'a yeni ürünler ekledik. Bu ürünler neler mi? Genel olarak BAN KALDIRMA, UYARI SİLDİRME, EK COIN satın alma, SkyBlock sunucusunda DEMİR ve DEMİR BLOK spawner ekledik. Bu ürünler sizin işinizi kolaylaştıracak. Satın almak için MARKET sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Efsane Tanıtım Videomuz 20 Ekim 2017

Beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın :)

  Rapor Sistemi 16 Ekim 2017

Betacraft'tan herkese merhabalar, Oyun oynarken karşınıza çıkan hilelerden sizde sıkılmadınız mı? Bu sorunun önüne geçmek için rapor sistemi yaptık. Bir oyuncunun hile olduğundan eminseniz oyuncuyu /report isim sebep şeklinde raporlayabilirsiniz.   Gereksiz yere rapor gönderen oyuncular sınırsız uzaklaştırma alırlar!

Bizi Tanıyın


Betacraft muhteşem skyblock, factions ve mini oyunlarından oluşan bir minecraft sunucusu. 2015 yılından bugüne kesintisiz hizmet veriyor ve sizleri eğlendirmeye devam ediyoruz.

Giriş Yap


 


Ed
THIS SITE MINECRAFT.NET OR MOJANG HAS NO CONNECTION!
Copyright 2018 - Betacraft NetWork
Bütün hakları saklıdır!