Yeni Profil Gönderileri

1. Candy21
    Candy21
    Lear ismli biri beni cosuda banladi sebebini soylemedii
  2. Candy21
    Candy21
    boşu boşuna engel yedim egvarsa yardim edin nasil sikayet ediyim beni banlayani
  3. halilpro95
    halilpro95
    Ben başaksınını adasınagittim bidaha gidemedim kendi
  4. Runglme_gamers
    Runglme_gamers caandalek
    Yardım edermisini skyblocktan banlandım sınırsız kardeşim yardım edin 35 tl mi vermiştim kardeşim napmışsa banlamışlat Highvipim yardım etmeseniz dava açacam servere 35 tl mi verdim her gün para yatırıyordum adam beni banlamışş açın banımı lütfen can abii
  5. Sener155
    Sener155
    Şuan SKY WARS Oynuyom
  6. Mesarovic
    Mesarovic
    superman skini ile giren bir adam tarafından balandım ve benden sonra herrkes banlandı gereğinin yapılmasını arz ediyorum
  7. navdar
    navdar
    caandalek eggwars ta oynuyordum hiç hile kullanmadım kulanmayı da bilmiyorum yani ama lear beni banladı gereğini arz ederim
  8. navdar
    navdar
    caandalek eggwars ta oynuyordum hiç hile kullanmadım kulanmayı da bilmiyorum yani ama lear beni banladı gereğini arz ederim
  9. Gereksiz_Minno
    Gereksiz_Minno
    1 küfür yüzünden sınırsız ban yedim skywarsta caandalek abi 1 küfürle sınırsız ban gereksiz yere bence 15 gün olsaydı sınırsız ban yerine .
  10. hackerlo12345
    hackerlo12345
    egg wars a speed egg wars eklensin ve lütfen bana yetki verin görevimle gerçekten ilgilenirim rehberlik iyi olur.
  11. hackerlo12345
    hackerlo12345
    egg wars a speed egg wars eklensin ve lütfen bana yetki verin görevimle gerçekten ilgilenirim rehberlik iyi olur.
  12. hackerlo12345
    hackerlo12345
    EGG WARS A SPEED EGG WARS DA EKLENSİN EĞLENCELİ OLUR SPEED EGG WARS VE LÜTFEN YETKİ VERİN
  13. xxTALHAxx
    xxTALHAxx caandalek
    abi bug var egg warsta space haritası uçaklı harita mavi takımın ordan elmas düşüyo
  14. xxTALHAxx
    xxTALHAxx
    caandelek abi bu çokk önemli.egg wars ta space haritasında yani uçaklı haritada mavi takımın orda havadan elmad düşüyor.napabiliriz abi
  15. fatih029
    fatih029 zecmachat
    abi sen bu oyunu hilesiz yap ve hackları banla ben bakıyorum oynuyorum hep hack çıkıyo düzeltsen iyi olur
  16. bugra1919
    bugra1919
    vıp olmak istiyorum ama bilmiyorum?
  17. FigHt3Rr
    FigHt3Rr
    Yardım Edinnnnnnnnn
  18. FigHt3Rr
    FigHt3Rr
    BEn kredi kartı ile kredi aldım olmadı 10TL boşa gitti nr yapıcam
  19. rerdem
    rerdem
    youtube kanalıma abone olursanız sevinirim kanalımın adı : oyun zamanı geldi geçti :D
  20. Lear
    Lear
    hayırdır